Wybierz paliwo do kotła
Praca
W związku z postępującym rozwojem parku maszynowego w firmie PROTECH, rozwijany jest dział technologiczny i wzrasta zapotrzebowanie na specjalistyczne oprzyrządowanie dla robotów oraz maszyn.
Poszukujemy osoby aktywnej i kreatywnej, poszukującej rozwiązań dla problemów, która dołączy do zespołu.
Poniżej szczegółowe informacje:

Wymagania:
  • Umiejętności w zakresie biegłego projektowania AutoCAD, SolidWorks 3D/2D
  • Doświadczenia w projektowaniu narzędzi, przyrządów, konstrukcji, maszyn
  • Rozumienie procesów technologicznych
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dokładność i skrupulatność

Opis stanowiska:
  •  Automatyzacja stanowisk zrobotyzowanych
  •  Konstruowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej komponentów i oprzyrządowania
  •  Udział w budowie prototypów i nowych wyrobów
  •  Monitorowanie i udoskonalanie istniejących procesów technologicznych
  •  Opracowywanie i wprowadzanie standardów produkcyjnych
  •  Przygotowywanie i nadzór nad instrukcjami produkcyjnymi oraz dokumentacją technologiczną

Oferujemy:
  • Umowę o pracę ( pełen etat)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: grzegorz.krupnik@protech-wkg.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Już od ponad 20 lat świadczymy usługi najwyższej jakości, stale poszerzając ich zakres o kolejne dziedziny. Zdobyte doświadczenie i doskonała wiedza z zakresu technologii, którymi dysponujemy, stanowią o naszym profesjonalizmie i znaczącej pozycji na rynku usług obróbki blach. Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Więcej...
- 4 wycinarki laserowe - urządzenia najnowszej generacji od najlepszych producentów – niemieckie wycinarki marki TRUMPF zapewniające najwyższą jakość - możliwość wykonywania detali o wymiarach 4000x2000 mm - możliwość cięcia stali konstrukcyjnej do #25 mm, stali nierdzewnej #20 mm oraz aluminium #12 mm - szybkie terminowe realizację  Więcej...
undicom.pl
strony www katowice
created by
GB DE RU