Wybierz paliwo do kotła
Dlaczego PROTECH?
Wieloletnie doświadczenie
Już od ponad 20 lat dostarczamy kotły grzewcze Klientom indywidualnym i instytucjonalnym, takim jak firmy, szkoły, kościoły. To wieloletnie doświadczenie umożliwia nam produkcję wysokojakościowych produktów, opartych na opracowanym według najwyższych standardów know-how firmy.
 
Nowoczesny park maszynowy
Aby zapewnić produkt lepszy, bardziej wydajny i niezawodny od  proponowanych przez konkurencję, pod koniec 2013 roku otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny z kompleksowym parkiem maszynowym. Znajdują się w nim urządzenia najnowszej generacji zapewniające precyzyjny proces obróbki blachy - od arkusza aż po gotowy kocioł grzewczy.
 
Szeroki wachlarz produktów
W naszej ofercie znajdują się kotły o mocy od 10 do aż 1200 kW, dzięki czemu każdy Klient – posiadacz małego i dużego domu, firmy handlowej czy produkcyjnej, znajdzie produkt, którego szuka. Produkujemy kotły na węgiel, drewno, pelet, ekogroszek, z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym, z funkcją samooczyszczenia, wreszcie – z pełną automatyką. Dzięki tak szerokiej ofercie nawet najbardziej wymagający Klient będzie zadowolony z wyboru PROTECH, jako producenta kotłów grzewczych.
 
Gwarancja niezawodności
Dzięki doświadczonemu zespołowi pracowników oraz nowoczesnemu parkowi produkcyjnemu nasze kotły cechuje wyjątkowa niezawodność. Jeśli jednak zdarzy się drobna usterka nasz serwis kontaktuje się z Klientem w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Nawet najdrobniejszy problem traktujemy jako najwyższy priorytet. Dla nas jakość, to podstawa.
 
Tysiące zadowolonych Klientów
Od 20 lat dostarczamy kotły w całej Polsce i poza granicami kraju. Nasi Klienci chętnie polecają innym kotły Protech, ze względu na ich niezawodność i wysoką jakość.
Wieloletnie doświadczenie Już od ponad 20 lat dostarczamy kotły grzewcze Klientom indywidualnym i instytucjonalnym, takim jak firmy, szkoły, kościoły. To wieloletnie doświadczenie umożliwia nam produkcję wysokojakościowych produktów, opartych na opracowanym według najwyższych standardów know-how firmy. Więcej...
Protech to polski, doświadczony i zaufany producent kotłów grzewczych, który stawia na profesjonalizm w każdym aspekcie działania.   Zespół Nasi pracownicy to specjaliści w swoich obszarach działania. Od zespołu produkcyjnego, przez pracowników biurowych, aż po kadrę menadżerską. Wszyscy dokładają wszelkich starań, aby produkty firmowane marką PROTECH, a także poziom obsługi zawsze spełniały najwyższe wymagania naszych klientów.  Więcej...
undicom.pl
strony www katowice
created by
GB DE RU