Wybierz paliwo do kotła
Dlaczego Protech?
Wieloletnie doświadczenie
Już od ponad 20 lat świadczymy usługi najwyższej jakości, stale poszerzając ich zakres o kolejne dziedziny. Zdobyte doświadczenie i doskonała wiedza z zakresu technologii, którymi dysponujemy, stanowią o naszym profesjonalizmie i znaczącej pozycji na rynku usług obróbki blach. Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali.
 
Nowoczesny park maszynowy
Aby zapewnić produkt lepszy, bardziej wydajny i niezawodny od  proponowanych przez konkurencję, pod koniec 2013 roku otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny z kompleksowym parkiem maszynowym. Znajdują się w nim urządzenia najnowszej generacji zapewniające precyzyjny proces wszystkich świadczonych przez nas usług.
 
Najwyższej jakości obsługa Klienta
Każde zlecenie traktujemy z należytą uwagą. Zależy nam na dokładnym zrozumieniu Klientów, aby móc zaproponować rozwiązania, których oczekują w jakości, która ich zaskoczy. Klientom, których produkcja detali jest bardzo specjalistyczna, przypisujemy dedykowanego technologa. Pracownik zawsze – niezależnie od etapu zaawansowania prac – udziela informacji, komunikuje postęp, jest niemalże reprezentantem Klienta w naszej firmie.
 
Błyskawiczna realizacja
Nowoczesny sprzęt, a także personel działu produkcji PROTECH pracujący w systemie 3-zmianowym, gwarantują bardzo szybki czas realizacji zleconych prac. Dzięki czynnemu przez 14 godzin na dobę działowi odbioru towarów (od 6:00 do 22:00) nasi Klienci mają pełną dowolność w wyborze odpowiedniej pory dnia na odbiór zamówionych produktów/komponentów. Klientom zainteresowanym przesyłką też udostępniamy taką możliwość.
 
Najważniejszy jest Klient
Jako doświadczony, o stabilnej pozycji na rynku dostawca usług, jesteśmy świadomi, że dobro Klienta jest najważniejsze. Dlatego w PROTECH ustalamy warunki współpracy indywidualnie. Dzięki tej praktyce pomogliśmy wielu Klientom  w rozwijaniu biznesu. Przyniosło to obopólne korzyści gwarantując jeszcze bardziej dynamiczny wzrost sprzedaży i biznesu.
Już od ponad 20 lat świadczymy usługi najwyższej jakości, stale poszerzając ich zakres o kolejne dziedziny. Zdobyte doświadczenie i doskonała wiedza z zakresu technologii, którymi dysponujemy, stanowią o naszym profesjonalizmie i znaczącej pozycji na rynku usług obróbki blach. Od wielu lat doradzamy naszym Klientom i współpracujemy z nimi, w celu osiągnięcia pożądanej jakości detali. Więcej...
- 4 wycinarki laserowe - urządzenia najnowszej generacji od najlepszych producentów – niemieckie wycinarki marki TRUMPF zapewniające najwyższą jakość - możliwość wykonywania detali o wymiarach 4000x2000 mm - możliwość cięcia stali konstrukcyjnej do #25 mm, stali nierdzewnej #20 mm oraz aluminium #12 mm - szybkie terminowe realizację  Więcej...
undicom.pl
strony www katowice
created by
GB DE RU